یک صندوق پستی برای کلاس دومی ها

خانواده بزرگ شهید چمران یک صندوق پستی برای کلاس دومی ها تصور همه ما از مدرسه محلی است که دانش آموزان به یادگیری دروس مختلف می پردازند و رابطه ها و تعاملات دوستانه را در آن تجربه می کنند.

اما در مجموعه شهید چمران ، یادگیری دروس به شیوه متفاوتی به دانش آموزان آموزش داده می شود.

پروژه فعالیتی است که در ادبستان دخترانه شهید چمران نقش مهمی در یادگیری دروس و مهارت های علمی و عملی دانش آموزان ایفا می کند.

پروژه خیاطی جز آن دسته از فعالیت هایی است که دانش آموزان در خلال اجرای پروژه به یادگیری دروسی مانند ریاضی، فارسی و… می پردازند، همچنین دانش آموز در حین اجرای پروژه خیاطی، نحوه استفاده با ابزار مختلف را می آموزد. و هم چنین به حل مسائل خود می پردازند.

خانواده بزرگ شهید چمران یک صندوق پستی برای کلاس دومی هابرای انجام پروژه، چی کار کنیم؟

یکی از مسائل دخترهای کلاس دومی، ارتباط با یکدیگر و با معلم بود. دخترها برخی حرف هایشان را نمی توانستند مستقیم به دوستشان یا معلم شان بزنند. برای همین با همفکری هم تصمیم گرفتند یک صندوق پستی برای خودشان بسارند تا هرکس یک حرف یداشت، آن را در قالب نامه بنویسد و برای دوست یا معلمش بگذارد.

در این پروژه دخترها مشغول دوختن یک صندوق پستی پارچه ای شدند. هریک از دخترها نام خود را روی پاکت پستی خود دوخت و پس از آماده شدن صندوق پستی، با یکدیگر روی دیوار کلاس نصب کردند.

بخوانید  کاردستی با رنگ و بوی پاییزی دخترهای پیش دبستانی
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.