ما اینجا یعنی مهدکودک و دبستان دخترانه و پسرانه شهید چمران یک خانواده ایم. اگر شما هم دوست دارین عضوی از این خانواده بشین، الان وقتشه!
چه جوری؟

چمران کجاست؟

خیلی خوشحالیم که شما تمایل دارید با ما همکاری کنید؛ خیلی مهمه که قبل از همکاری، با چمران بیشتر آشنا بشی. چون یه مجموعه تحول‌خواه و خلاق با رویکردی خاصه. برای اینکه با مجموعه چمران و فضایی که داره بیشتر آشنا بشی، به لینک زیر یه سر بزن.

ما که هستیم؟

چمران کجاست؟

چه جوری عضو خانواده ی چمرانی بشیم؟

این درخواست همکاری، هم برای آقایان، جهت همکاری در ادبستان پسرانه شهید چمران، هم برای خانم ها، جهت همکاری در حسینیه کودک و ادبستان دخترانه شهید چمرانه.

ویژگی‌های متقاضی
باید ویژگی های زیر رو داشته باشی:
۱. متولد 82 به بعد (سن برامون مهمه)
۲. علاقه مند و یه جورایی عاشق کار با کودک و معلمی
۳. خودجوش و پر تلاش و اهل یادگیری
۴. طبیعتا با وجود رویکرد مجموعه، مذهبی و انقلابی
۵. دارای حداقل ۳ روز در هفته، وقت خالی (7 تا 4 بعد از ظهر)

پر کردن فرم

فرم رو پر کنی. (یکم مفصله و نیاز داره زمان بذاری براش)

بررسی فرم‌ها

فرم ها بررسی میشن و با کسانی که به نظرمون ویژگی های اولیه رو دارن تماس می گیریم و برای آشنایی بیشتر به مدرسه ی شهیدچمران دعوتشون می کنیم. در جلسه ی حضوری باهم راجع به فضای کاری و علایق داوطلبِ همکاری، صحبت می کنیم.

توافق طرفین

اگر توافق اولیه حاصل بشه، دوره ی آموزش دیدن، حضور در فضا و مشاهده‌گری (کار آموزی) شروع میشه که ۳ ماه طول میکشه.

قرارداد استخدام

بعد از دوره کارآموزی، اگر هر دو طرف از شرایط کاری رضایت داشته باشن، وارد دوره ی دوم همکاری (کارورزی) می‌شیم. در این دوره کارهای جدی تری به دوستان سپرده میشه و مبلغ کمی به عنوان کمک هزینه تقدیم میشه. بعد از ۹ ماه که از دوره‌ی دوم گذشت، قرارداد همکاری بسته میشه.

دوتا نکته ی مهم:
نکته ی اول: دوران کارورزی خانم ها هم در حسینیه کودک و هم در ادبستان دخترانه سپری میشه ولی تعین اینکه در نهایت در کدوم بخش همکاری رو شروع کنین به عهده ی مجموعه است.
نکته ی دوم: درخواست دعوت به همکاری، فقط برای جذب همکار به عنوان معلم است و مدرسه فعلا در بخش های دیگه نیاز به نیرو نداره.

از اینکه تصمیم گرفتی عضوی از خانواده ی چمرانی ها باشی و به عنوان یک همکار در این مجموعه فعالیت داشته باشی، خیلی متشکریم. فرم پایین مجموعه ای از مشخصات فردی، ویژگی ها، توانمندی ها و علاقمندی های شماست. ممنون میشیم که این فرم رو با دقت فراوان پر کنی تا در انتخاب و تصمیم گیری به جمع بندی خوبی از همدیگه برسیم.