یک مشاوره ی در دسترس، با رویکرد دینی و بومی  

کیمیا چیست؟
به نام خدا سلام. حالتون چطوره؟ بچه ها خوبن؟ حال و احوالتون با هم دیگه چطوره؟ کش مکش دارید یا نه فعلا صلح و صفا بر قراره؟
اول از همه باید بگیم که به خونه ی خودتون، کیمیا خوش اومدید.
تو این خونه، همه بچه دارن و بالاخره یه جورایی با بچه داری دست و پنجه نرم می کنند. پس نگران نباشید همه مثل هم هستیم. یه موقع هایی خودمون رو ته چاه می بینیم و یه موقع هایی از خوشحالی کارهای بچه ها احساس می کنیم خوشبخت ترین پدر و مادر روی زمین هستیم.

حالا ما چرا همه رو تو این خونه، دور هم جمع کردیم؟ چون هر پدر و مادری وقتی با بچه هاش به مشکل می خوره، حالا چه یه بچه داشته باشه چه چندتا، نیاز داره راجع به مساله هاش یه چیزی یاد بگیره یا با یکی صحبت کنه. کیمیا همون جایی هست که می تونی روش حساب کنی. اینجا قراره ما به شما کمک کنیم که بتونی برای اون چیزی که خیلی ذهنت رو مشغول کرده، راه حل پیدا کنی.

حالا چه جوری؟ هر کدوم از شما بابت مشکلتون یک روندی رو در کیمیا طی می کنید تا به پاسخ سوالتون برسید. اگر رسیدید که چه بهتر، اگر نه، سعی می کنیم با مشاوره ی تلفنی گفت و گومون رو جوری پیش ببریم که حتما باهم به یک راه حل خوب برسیم. مساله هر پدر و مادری از نظر ما مهمه و سعی می کنیم در کیمیا به تمام مسائل بپردازیم. حالا می تونه این مساله مربوط به بچه ی ۳ ساله ای باشه که به خاطر از پوشک گرفتن با مامان باباش به چالش خورده یا یه دختر ۱۰ ساله ای که درگیر کنجکاوی های جنسی شده. بچه های شما، بچه های خود ما هستن. در واقع بچه های کیمیای مهربون