تقريبا از اوايل سال ٩٠ شروع به برگزارى هيئت هاى كودك در مسجد امام صادق، مسجد شهداى گمنام و دانشگاه شريف براى بچه ها كرديم.

بعد از برگزارى چندين هيئت كودك با توجه به دغدغه اى كه داشتيم و مدل آموزشى مدرسه شهيد چمران در لبنان تصميم به تاسيس مهد در قالب حسينيه كودك گرفتيم .

در اولين سال تاسيس، حسينيه كودك با ١٣ دانش آموز شروع به كار كرد. بچه ها از تمامى قشرهاى جامعه كنار هم به بازى و فعاليت در حسينيه كودك مشغول بودند . كم كم با گذشت زمان تعداد بچه هاي حسينيه كودك بيشتر شد و حالا حسينيه كودك پذيراى ٤٠ تا بچه شاد و پرانرژيه كه كنار هم بازى و فعاليت مى كنند.

از سال ٩٥ ادبستان پسرانه هم با دو پايه پيش و اول و ٢٠ دانش آموز شروع به كار كرد .

امسال ادبستان پسرانه به چهار پايه پيش، اول، دوم، سوم و چهارم رسيده و نزديك ٥٠ تا دانش آموز رو در خودش جا داده

ادبستان دخترانه هم از سال ٩٦ شروع به كار كرده و در حال حاضر چهارتا پايه پيش، اول، دوم و سوم با ٦٠ تا دانش آموز مشغول كار و تلاشه

از جمله اهداف ما در جذب بچه ها در مجموعه شهيد چمران ، جذب حداكثرى اقشار مختلف جامعه به خصوص اقشار كم توان و متوسط جامعس.

چمران يك خانوادس كه بچه ها و خانواده هاى زيادى رو در دل خودش جا داده. خداروشكر كه با حمايت هاى شما هرروز اين خانواده بزرگ و بزرگ تر ميشه و خانواده هاى بيشترى رو در خودش جا ميده. الان ما يك خانواده بزرگيم” خانواده ي بزرگ شهيد چمران”

بخوانید  گزارشی از ساختمان های حسینیه کودک و ادبستان های شهید چمران

ممنون بابت نيت هاى خيرتون، انشالله توفيق سهيم شدن در آينده درخشان كودكان به ما ارزانى شود.